Zamazal - Veris Jaroslav (Vsetín 1900 - 1983 Praha)
Eurydika - Orfeus v podsvětí, signováno vlevo dole JVeris, kombinovaná technika/papír, 60 x 32,5 cm (výřez pasparty), lehce poškozeno, pasparta, sklo, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |